Neden LaborDent

Global Sağlık Hizmeti Anlayışı ile Tüm Dünya Vatandaşlarına, Uluslararası Kalite Standartlarında Diş Tedavi Hizmetlerini Bir arada Kısa Sürede Tatil Ortamında, Türkiye’de sunuyor.

Uzaktan muayene ile ön tanı ve tedavi planlamanız hakkında bilgi veriliyor.

Kliniğimize gelmeden önce göndermiş olduğunuz röntgen filminizi uzman hekimlerimize inceletiyoruz. Sizlere tedavi planı, tedavi süresi ve ücretler hakkında ön bilgi veriliyor. Randevu tarihinizi sizinle koordineli uygun tarih için organize ediyor ve hekimlerinizi belirliyoruz. Her türlü danışmanlık hizmetlerinizi sağlıyoruz.

Online iletişime Nasıl Geçebilirim?

Web Sitemizde bulunan iletişim formu ile bilgilerinizi bize ulaştırabilirsiniz.  En kısa sürede sizlere dönüş yapılarak, sizlerin taleplerine doğrultusunda tedavi seçenekleri, tedavi süresi ve tedavi maliyetini konularında sizlere hizmet verilecektir.

Yurtdışından gelen hastalarımızın ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz.

Neden Türkiye

Türkiye’ye diş tedavisi için gelen hasta sayısı gün geçtikçe artıyor. Avrupa’nın önde gelen ülkelerinin yanı sıra Amerika ve Arabistan yarımadasından da birçok ülkeden hasta gelmektedir. Diş tedavinizi olurken bir yandan da Türkiye’nin güzelliklerini yakından tanıyabilme fırsatını elde edebilmek hastaların dikkatini çekiyor.

Hollanda, Almanya, Fransa, Belçika ve İngiltere’nin yanı sıra Amerika ve bazı Arap ülkelerinden gelen hastalara Türkiye’de çok özel avantajlar sunulması bunun en büyük nedenlerinden biri olarak sayılabiliyor. Özellikle implant, zirkonyum, diş beyazlatma, estetik diş dolgu, laminate veneer ve kanal tedavisi gibi uygulamalar hastalar tarafından sıklıkla ülkemizde tercih ediliyor. Bununla birlikte yurtdışı ülkelerinde diş tedavi maliyetlerinin yüksekliği, diş tedavilerinde Türkiye’nin tercih edilmesinin başında geliyor.

Son Teknolojiye Sahip Diş Hastaneleri

Diş tedavileri için ülkemizin seçilme nedenlerinin başında kuşkusuz ki son teknoloji ile donatılmış, Akredite hastaneler gelmektedir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, sağlık hizmetleri organizasyonunu ve bakım kalitesini arttırmak adına yapılmış bir dizi standartlarla inşaa edilmiş hastaneye sahibiz. LaborDent olarak uluslararası standartlara uygun, Akredite poliklinikleri ile dünyanın dört bir yanından gelen hastalara hizmet veriyoruz.

Alanında Uzman Diş Hekimleri

Dünyanın dört bir yanından gelen hastaların Türkiye’yi seçme nedenlerinden biri de alanında uzman diş doktorlarıdır. Alanlarında uzmanlaşmış, yılların deneyimine sahip diş hekimleri Türkiye’de hizmet veriyor. Tedavileri süresince en iyi diş hekimlerinden tedavi görmek isteyen hastalar da Türkiye’yi tercih ediyor.

LaborDent Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi’de alanlarında deneyim kazanmış ve uzman bir çok diş hekimini barındırıyor.

Uygun Fiyatlara Diş Tedavisi Olma İmkanı

Diş tedavileri dünyanın birçok yerinden oldukça pahalı işlemler arasında yerini alıyor. Türkiye ise çok daha uygun fiyatlar ve ücretler karşılığında hastaların en iyi tedaviyi görebileceği ülkelerin başını çekiyor. Bu nedenle birçok uluslararası hasta Türkiye’de diş tedavisi olmayı tercih etmektedir.

İstanbul’u Gezme İmkanı

Kaliteli ve uygun tedavi ve uzman diş hekimlerinin yanı sıra birçok hasta Türkiye’ye geldiğinde sadece diş tedavisi olmuyor. Aynı zamanda Türkiye’nin güzelliklerini de yakından tanıyabilme ve gezebilme imkanına sahip oluyor.

LaborDent ile Türkiye’ye diş tedavisine gelen hastalar İstanbul turu ile de sağlık için geldikleri Türkiye’de eğlenceli bir tatil geçirebilme imkanı buluyor.

 

 

Pandemide Diş Tedavisi

Dünyamız bugüne kadar birçok salgınla karşılaşmış ve maalesef binlerce insan hayatını kaybetmiştir.

Bizler Diş Hekimliği hizmeti veren sağlık çalışanları olarak virüsle en yakın temasta olan kişiler olduğumuz halde ve riski yüksek grupta görülmemize rağmen yapılan istatistiklerde Kovid-19 hastalığına yakalanma oranlarımız ve hastalara virüs bulaştırma riski de alınan tedbirlerle çok düşük kalmaktadır. Bunun temel sebebi, pandemi öncesi çalışma pratiğimizde de bizler birçok virüs ve bakteriye karşı koruyucu tedbirleri rutin hayatımızda uyguluyor ve buna alışık olmamızdır.

Corona virüsün ilk defa Türkiye’de görüldüğü 10 Mart 2020 tarihi itibariyle hiç tanımadığımız bir virüsle karşı karşıya kaldık ve buna karşı tüm dünyada olduğu gibi nasıl mücadele edeceğimizi bilmiyorduk. Bu durumda yapılması gereken en akıllıca işi yaptık ve genel diş hekimliği hizmetlerimize ara verdik. Bundaki amacımız temel prensibimiz olan “Hastalarımızın tedavisinden Önce Hastalarımıza Zarar Vermemek” idi. O dönemde ülkemizde virüsün yayılma hızının düşük kalmasında önemli bir rol aldığımızı düşünüyoruz.

Tabii hayat devam ediyor, insanoğlunun diş tedavi zorunluluğu var. Bu amaçla gerekli tüm tedbirleri alarak uzun süre önce hizmet vermeye başladık. Aklınıza gelebilecek her türlü diş tedavisini gönül rahatlığıyla yapabilmeniz için aşağıda sıraladığımız tedbirleri alarak hizmet veriyoruz.

 

  • Öncelikle Sağlık Bakanlığımızın yönergeleri ve bilgilendirmelerini dikkatle takip etmekte ve tedbirlerimizi güncellemekteyiz.
  • Hekimlerimize, Asistanlarımıza, Personelimize Korona virüs eğitimleri verildi ve onları bu konuda diri tutmak için kontrol mekanizması sıkı tutulmaktadır.
  • Klinik içinde virüs yayılımını engellemek için fiziki değişiklikler yaptık.
  • Hastalarımızı ve personelimizi koruma amaçlı yeni Kişisel Koruyucu Ekipmanlar ile çalışmaktayız.
  • Yeni tedavi protokolleri uyguluyoruz.
  • Kurumlarımızda Doğal Havalandırma sistemimiz bulunmaktadır.

Kıymetli hastalarımız, pandemilerin de bir ömrü vardır, er ya da geç bitecektir ama bu süreçte virüse yakalanmaktan korkup da her türlü tedavimizi ertelememiz durumunda bazen geri dönüşü olmayan, telafisi mümkün olmayan zararlara maruz kalabiliriz. Bu ayrıntıyı aman unutmayalım.

Hepinize sağlıklı günler diliyoruz.